Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

Auto zastępcze UNIQA nic prostszego bo w myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kraksy czy wypadku do czasu naprawy Twojego samochodu ewentualnie do dnia wypłaty odszkodowania w razie szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia rocznik uszkodzonego samochodu oraz w jakim towarzystwie jest ubezpieczony sprawca Kraksy.

Pojazd zastępczy należy Ci się również jeżeli użytkujesz pojazd do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe bądź do celów osobistych możesz wydzierżawić auto zastępcze za darmo w Naszej wypożyczalni. Jeżeli posiadasz prywatne auto jakim na co dzień dojeżdżasz do pracy, szkoły czy do sklepu lub do doktora również należy Ci pojazd zastępczy.

Firmy Ubezpieczeniowe zawsze celowo wprowadzają poszkodowanych w błąd i sygnalizują że samochód zastępczy się nie należy! To nieprawda! Nie daj się oszukać! Przekręć do nas!

Ubezpieczyciel sprawcy nie może nakazać lub określić konkretnej wypożyczalni toteż zawsze masz prawo pożyczyć pojazd w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na wynajem „auta zastępczego” od warsztatu, jaki reperuje twoje auto i wylicza szkodę. W większości przypadków zakłady naprawcze proponują samochody w przerażającym stanie nie nadające się do używania. Nierzadko są to pojazdy dużo niższej klasy niż Wasze auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich najbliższych masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes